تصمیم گیری صحیح(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق)

positive1

(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق،ان ال پی،ای اف تی)

صحیح ترین تصمیمات خود را در حالت هیپنوتیزم بگیرید...

این دوره شامل فایل سابلیمینال و همچنین امواج مغزی مورد تایید کشور آمریکا مطابق با هدف مورد نظر میباشد.

همه ی ما در زندگی حداقل یکبار در شرایطی قرار گرفته ایم که موفقیت مان تماما وابسته به یک انتخاب و تصمیم تعیین کننده و سرنوشت ساز بوده و در این بین افراد بسیاری وجود دارند که از گرفتن چنین تصمیمات سنگینی، شانه خالی میکنند چون میترسند کوچکترین اشتباهی برایشان گران تمام شود بنا براین در تصمیم گیری هایشان دچار اشتباه میشوند

برای گرفتن یک تصمیم گیری صحیح و دقیق لازم است تا تمام جوانب را در نظر بگیریم و بی طرفانه و بی غرض صحیحترین گزینه ی روبرویمان را انتخاب کنیم ولی در این انتخاب معمولا، نتایج تجربیات قدیمی در تصمیماتمان دخالت میکنند و معیار های بی طرفانه و بی غرض مان را از بین میبرند و همین مسئله باعث میشود تا یک تصمیم گیری ناصحیح و اشتباه داشته باشیم و همین تصمیم گیری ناصحیح به همراه نتایج پیش رویش به بار تجربیات گذشته مان اضافه میشود و بدنبال آن به داشتن یک تجربه تلخ دیگری از تصمیم گیری هایمان منجر میشود و به همین منوال باعث اشتباه شدن تصمیمات بعدی مان خواهد شد و این پروسه خودش را در یک چرخه قرار داده و در نتیجه هر بار با تصمیم های غلط تری روبرو خواهید شد.

این تجربیات غلط باعث بوجود آمدن دو عامل بازدارنده قدرتمند در تصمیم گیریهایتان میشود که این دو عامل بازدارنده اساسی " ترس و نگرانی"است که تمام جوانب زندگی شما را تحت تاثیر قرار میدهد و در تمام تصمیمات آینده شما دخالت خواهند کرد و با هر تصمیم اشتباهی که توسط شما گرفته شود قدرتمند و قدرمتند تر میشوند تا اینکه قدرت تصمیم گیری به طور کامل از شما گرفته شود.

این دو عامل باعث میشود که تصمیمات شما از حالت بی غرض و منصفانه خارج شود وهمین امر باعث میشود تصمیمات شما از مسیر صحیحش خارج شود

ولی درصورتی که هر فردی ، در تصمیم گیری های خود از ضمیر ناخود آگاه اش و هوش لایتناهی کائنات استفاده کند قادر است دقیق ترین و بهترین تصمیم ها را بگیرد. تنها کافیست به جای تکیه کردن 100 درصد بر ضمیر خود آگاه و استدلالی، در تصمیم گیری هایتان ضمیر ناخود آگاه را نیز شرکت دهید تا حیرت زده شوید که چگونه هر تصمیمی که می گیرید زندگی شما را بهتر می کند.

شما در حالت هیپنوتیزم از ترس ها و فوبیا ها و هرگونه نگرانی خالی میشوید و بهترین موقع برای گرفتن تصمیم های اساسی زندگیتان میباشد.

به تجربه ثابت شده تصمیم گیری در این حالت ، به انتخاب بهترین گزینه روبروی شما منجر میشود.

ذهنتان را برای یک نگرش پیروز برنامه ریزی نمایید ...

تقویت اعتماد بنفس

افزایش حس پیروزی

برای موفقیت در کسب و و کار ، زندگی و تمامی گرایش هایی که دارید افزایش اعتماد به نفس بعنوان یکی از مهمترین و کارامد ترین ویژگی هایی است که میتواند شما رو در یک رقابت ، پیروز میدان نماید تا نتیجه ای فراتر از انتظاراتتان را دریافت نمایید

با گوش دادن به محتویات صوتی این دوره ذهن شما به حالت تتا هدایت خواهد شد و به یک آرامش عمیق دست پیدا خواهید کرد که دقیقا همینجاست که ضمیرناخودآگاه شما ، آماده تغییر می شود .

تک تک کاربران شرکت کننده در دوره تا رسیدن به نتیجه مورد نظر توسط  مشاور اختصاصی  تعیین شده همراهی خواهند شد... 

همه محتویات دوره شامل بهترین ،به روزترین و استاندارد ترین امواج جهانی است که زیر نظر کارشناسان طرف قرار داد تهیه و تولید گردیده است.با عمل به دستورالعمل ها و گذراندن همه مراحل قطعا به هدف مورد نظر دست خواهی یافت.

در صورت نداشتن ایمیل شخصی حتما پس از پرداخت آنلاین،با پیامک ما را مطلع سازید تا اقدامات لازم جهت ارسال لینک دانلود انجام بپذیرد.

سخنی با کاربران:

شیوه کاری مجموعه با دیگر سایتها و موسسه ها کاملا متفاوت میباشد و این سیستم اختصاصی برای اولین بار در ایران ارائه گردیده است.

امواج ارائه شده به شرکت کنندگان کاملا اختصاصی میباشد و پس از بررسی و انجام تست به آنان بصورت مرحله ای ارائه خواهد شد.

(لطفا افرادی که قصد دارند خیلی فوری و بدون بررسی و انجام تست، بخش های دوره را تحویل بگیرند و خارج از چهارچوب قوانین تعیین شده عمل کنند اقدام به ثبت نام نکنند.آگاه باشید که بدون بررسی و انجام تست هیچ بخشی از مراحل دوره به کاربر ارائه نخواهد شد.)