تکنیک جادویی و فوق حرفه ای شرطی سازی ذهن

Magic(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق)

تکنیک لایه بردار ذهنی

تکنیک فوق حرفه ای شرطی سازی ذهن

تکنیک لایه بردار یکی از مجموعه تکنیک هایی است که قدرت تغییرات جادویی را به شما می دهد. این مجموعه تکنیک های جادویی مبتنی بر اصول مهندسی معکوس مغز و شرطی سازی ذهن هستند که طی تحقیقاتی که انجام شده بصورت کاملا کاربردی ابداع و به مردم ارائه می شوند.

با استفاده از تکنیک لایه بردار ذهنی شما قادر هستید که فوبیا ها و ترس هایی که هیچ ضرورتی بر بودن آن ها نیست را با سرعت نجومی از عمق ذهن پاکسازی کنید. و همچنین می توانید به حالت های احساسی خاصی که مد نظرتان هست در عرض چند ثانیه دست پیدا کنید. مطمئنا در زندگی خودتان یک سری ترس هایی دارید که مانع از استفاده بهینه و قدرتمند از تمام کارایی هایتان می شود. برای مثال ترس از سخنرانی در جمع یا ترس از امتحان دادن و یا ترس از سوسک و حیوانات ترس از ارتفاع ،ترس از پروازو … این گونه ترس ها در داشتن یک زندگی قدرتمند خلل ایجاد می کنند.

برای مثال در کار فروشندگی نیازمند احساس قدرتمند عزت نفس و اعتماد به نفس می باشید تا بتوانید بهترین کارایی را خود نشان دهید،یا در یک شرایط روحی نامساعد نیاز دارید که با یک تکنیک سرعتی فورا و در عرض چند ثانیه در روحیه خود تغییر ایجاد کنید و شادی و نشاط را در خود شکوفا کنید… مطمئنا بارها شده که خواستار تغییر حال و هوای خود بوده اید ولی هر کاری کردید به نتیجه ای نرسیده اید… شاید بارها و بارها تلاش کرده اید از ترس های بی موردی که در زندگی خودتان دارید رهایی پیدا کنید…ولی هر بار که تلاش کردید شدت ترس افزایش یافته و در نهایت نا امید شدید… مطمئنا در اثر خجالتی بودن و ترس از حرف زدن در محیط کاری یا در جمع افراد با شخصیت و مهم بسیاری از موقعیت های موثری که در زندگی شما وجود داشت را از دست داده اید… فرزندان شما شاید در اثر ترس و عدم اعتماد به نفس نتوانند در کلاس سوالات خود را بپرسند و در گردابی از عدم عزت نفس فرو روند…

نگران نباشید شما با استفاده از قوانین ذهنی و رعایت اصول در قوانین ما می توانیم با سرعت و به راحتی تمام ترس های غیر ضروری را حذف کنید و به حالت احساسی که مد نظرتان هست برسید.شما با استفاده از تکنیک لایه بردار ذهنی به سرعت موفق خواهید شد که تمام موانع موجود بر سر راه موفقیت تان را از میان بردارید و قدرت بی نهایت ذهن خود را شکوفا کنید. این تکنیک اما و اگر ندارد. چرا که بر اصول قوانین ذهنی منطبق هست و هر کسی آن را انجام دهد نتایج از قبل برایش مشخص است.

موارد استفاده این تکنیک:

ترس از ارتفاع ترس از سوسک و مورچه و حشرات و … ترس از تاریکی و تنهایی ،ترس و خجالت از حرف زدن در جمع و شرایط خاص ،ایجاد شجاعت و قدرت آنی در ذهن، ترس از امتحان ، ترس از پرواز و رانندگی ، ….

این تکنیک بر اصول شرطی سازی ذهنی و هیپنوتیزم و علم نورون و عصب ها طراحی شده است.