نهایت آرامش با تن آرامی(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق)

081505_Relaxing-in-Alaska(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق،ان ال پی،ای اف تی)

نهایت آرامش با تن آرامی

تنها 21 دقیقه با آرامش بی پایان و نهایت لذت و سبکی و پرواز روح و جسمتان تان فاصله دارید.

طی دوره با آهنگ ترکیبی متعادل سازی نیمکره راست و مغز مخصوص رها سازی جسم و روح تان آغاز می شود.

فواید ریلکسیشن (Relaxation)

ریلکسیشن یکی از روش های روان درمانی است که برای آرامش هوشیارانه و کنترل قوای عضلانی استفاده می‌شود. به بیان دیگر، ریلکسیشن روشی است که با استفاده از آن و به کمک یک سری تمرین نسبت به بدن تان و احساسات تان آگاه می‌شوید.

فواید این تمرین صوتی

با انجام تمرین های صوتی محصول به دستاوردهای خارق العاده زیر خواهید رسید.

جسم خود را مدیریت بهتری کرده و کنترل می کنید.

دارای روحی سبک تر و با ارامش درونی و عمیق بسیار بیشتری می شوید.

استرس خود را بسیار بسیار را کم می‌کنید.

حس شهودی و الهام خود را بسیار افزایش می دهید و ایده های فوق العاده ای برای موفق تر شدن در کسب و کار و زندگی شخصی و تحصیلی خود بدست می آورید.

دارای تجسم خلاق بسیار قوی تری میشوید و قدرت مغزی خود را صد درصد افزایش می دهید.

عزت نفس و اعتماد به نفس تان را به موازات هم ارتقا می‌بخشید.

تعداد ساعات خواب بسیار کم ترو استراحت بسیار عمیق تری را در شبانه روز خواهید داشت.

صبح ها بعد از خواب شبانه بسیار سبک تر بلند خواهید شد و احساس شادمانی بهتری را خواهید داشت.

صورتی بسیارجذاب تر آرام تر و زیبا تری را به جهت دفع انرژِی منفی از جسم و روح خواهید داشت.

بسیار بسیار شهودی تر و خلاق تر از قبل روز های قبل خود می شوید و از نیم کره راست مغز خود برای موفقیت در زندگی بسیار بیشتر استفاده خواهید کرد.

بسیار راحت تر و زیبا تر زندگی خواهید کرد و آرامش عمیق تر در زندگی روزانه خود خواهید داشت.

خیلی کم تر عصبانی می شوید و دارای روح و روان آرام تری خواهید شد.

پس از استمرار تمارین صوتی فوق العاده دارای بدنی بسیار سرحال تر و قوی تر و شاداب تر خواهید داشت و سلول های بازسازی کننده پوست بسیار فعال تری را خواهید داشت که نتیجه آن جسمی بسیار جوان تر از سن و سال خود را خواهید داشت.

تمرین ریلکسیشن یک نوع حمام روحی فوق العاده است.

با انجام این تمرین صاحب دیدگاهی عالی در زندگی خود و با جهان هستی خواهید شد

همان طور که هر وقت جسم تان آلوده می شود به حمام می روید دقیقا تمرین تن آرامی روشی بی نظیر برای شستشوی روح و پاک کردن الودگی های روحی می باشد که در سال های قبل ایجاد شده است. تن ارامی نوعی حمام روحی فوق العاده برای شستشوی آلودگی های روحی می باشد.

تک تک کاربران شرکت کننده در دوره تا رسیدن به نتیجه مورد نظر توسط  مشاور اختصاصی  تعیین شده همراهی خواهند شد...

قدرتمند ترین امواج ارائه شده

مشاوره رایگان هدفمند 63 روزه در طول دوره

جزییات دوره:

این دوره در 3 مرحله 21 روزه (در دو نسخه خواب و بیداری)به کاربران ارائه

خواهد شد :

مرحله اول: شامل امواج ذهنی و مغزی هدفمند و پیشرفته برای پروگرم ذهنی اتوماتیک و آماده سازی ذهن جهت پذیرش تغییرات(هیپنوتراپی پیشرفته)

مرحله دوم: شامل دوره خود هیپنوتیزم فوق پیشرفته،برنامه ریزی عصبی-کلامی، ذهنی-کلامی،تلقین پیشرفته و تجسم خلاق 5 بعدی در راستای دستیابی به هدف با تکرار عبارات تاکیدی متناسب با شرایط و نوع شخصیت شما

مرحه سوم و پایانی: 21 روز نهایی شامل قدرتمندترین تکنیک های مدل سازی ذهنی متناسب با هدف و انجام تمرینات ارائه شده توسط مشاور میباشد که شما را بصورت عملی در راستای دستیابی به هدف قرار خواهد داد و خطاهای ذهنی را تا میزان صفر درصد کاهش میدهد.

گذر از این مراحل لازمه ی تحقق اهداف شما میباشد.

جامع ترین و کامل ترین دوره برگزار شده در ایران با بررسی اجمالی و حرفه ای برترین سمینارها ،وبینارها،دوره ها و جلسات خصوصی بزرگترین سخنرانان انگیزشی و روانشناسان جهانی، با همکاری اساتید برتر ایرانی ساکن آمریکا و کانادا

برترین های علم جهانی در این دوره به شما ارائه خواهد شد.

طریقه برگزاری دوره:

دوره بصورت کاملا آنلاین برگزار میگردد و لینک دانلود بخش های هر مرحله در زمان تعیین شده در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فرم پرسشنامه اولیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که پس از پر کردن آن و ارسال آن برای تیم پشتیبانی ،متناسب با استاندارد های تعیین شده در یک تست آنلاین شرکت خواهی کرد که شامل یک فایل پی دی اف پرسشنامه و البته اختصاصی شماست(متناسب با پاسخ هایی که در پرسشنامه اول توسط شما داده شده است).

48 ساعت پس از انجام این تست و ارسال آن برای تیم پشتیبانی لینک دانلود امواج و فایلهای اختصاصی شما با تایید مشاور ارشد مورد نظر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بدون انجام این تست و پر کردن پرسشنامه ها هیچ فایل یا بخشی از دوره برایتان ارسال نخواهد شد.

مجموعه موظف است پس از بررسی همه جوانب و شرایط شخصیتی و ذهنی و رفتاری،همچنین متناسب با سن و جنسیت کاربر اقدام به برگزاری دوره کند پس همه مراحل را با نهایت دقت طی کنید.

همه امواج به سفارش مجموعه توسط برترین شرکت های اروپایی  و آمریکایی تولید و تهیه گردیده  و همچنان نیز در حال تولید است،کارشناسان و مشاوران مجموعه در تلاش اند تا در هر لحظه بهترین های علم جهانی به شما ارائه گردد.)

با شرکت در این دوره از کوچکترین و به روزترین جزییات آموزه های جهانی مرتبط با این علم آگاه خواهی شد.

همه محتویات دوره شامل بهترین ،به روزترین و استاندارد ترین امواج جهانی است که زیر نظر کارشناسان طرف قرار داد تهیه و تولید گردیده است.با عمل به دستورالعمل ها و گذراندن همه مراحل قطعا به هدف مورد نظر دست خواهی یافت.

در صورت نداشتن ایمیل شخصی حتما پس از پرداخت آنلاین،با پیامک ما را مطلع سازید تا اقدامات لازم جهت ارسال لینک دانلود انجام بپذیرد.

سخنی با کاربران:

شیوه کاری مجموعه با دیگر سایتها و موسسه ها کاملا متفاوت میباشد و این سیستم اختصاصی برای اولین بار در ایران ارائه گردیده است.

امواج ارائه شده به شرکت کنندگان کاملا اختصاصی میباشد و پس از بررسی و انجام تست به آنان بصورت مرحله ای ارائه خواهد شد.

اخطار: به دلیل اختصاصی بودن دوره ارائه شده، لطفا از ارائه مراحل این دوره (بخصوص امواج) ،به دوستان و آشنایان بدون اطلاع و بررسی مشاور جدا خودداری فرمایید.

(لطفا افرادی که قصد دارند خیلی فوری و بدون بررسی و انجام تست، بخش های دوره را تحویل بگیرند و خارج از چهارچوب قوانین تعیین شده عمل کنند اقدام به ثبت نام نکنند.آگاه باشید که بدون بررسی و انجام تست هیچ بخشی از مراحل دوره به کاربر ارائه نخواهد شد.)