یادگیری زبان انگلیسی و همه زبان های دنیا(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق)

22366_795"خودهیپنوتیزم , هیپنوتراپی , تجسم خلاق , ان ال پی"

دوره بی نظیر دوپینگ مغزی یادگیری زبان انگلیسی

مدل ذهنی افراد باهوش در یادگیری زبان را در 21 روز پیاده سازی کنید.

پروگرم ذهن شما در جهت یادگیری سریع زبان

این دوره سرمایه ای طولانی مدت و همیشگی برای یادگیری هر زبانی از پنج تا بیست برابر افزایش سرعت  را  برای شما تضمین خواهد کرد.

اگر میخواهید سرعت یادگیری زبان خود را 5 تا 20 برابر افزایش دهید.

اگر باور به نتوانستن یادگیری زبان توسط معلمان و اساتید نابخرد در سال های قبل در ناخودآگاه شما تداعی شده است.

اگر احساس میکنید در یادگیری زبان استعداد ندارید.

اگر میخواهید خیلی سریع تر و با انگیزه بیشتری شیب منحنی زبان آموزی را طی کنید و سریع تر به مرحله Advance زبان آموزی برسید.

در این دوره شما با جدید ترین تکنیک های  روز جهان  برای یادگیری زبان آشنا میشوید.

یادگیری زبان به روش نخبه ها

برای همه سطوح

از مبتدی تا پیشرفته

سیستم دوپینگ مغزی سرعت پیشرفت و یادگیری زبان شما را پنج تا بیست برابر میکند.

در محتوای همه دوره های مجموعه با استفاده از آخرین روش های علم روان شناسی وعلم بهره وری ذهنیNLP , علم هیپنوتیزم و ترکیب این روش ها تکنیکی کاملا کاربردی و عملی همراه با تمرین را ابداع نموده ایم که با استفاده از دوپینگ مغزی حداقل پنج تا بیست برابر سرعت موفقیت شما را افزایش خواهد داد

 مشاوره رایگان هدفمند 63 روزه در طول دوره

جزییات دوره:

این دوره در 3 مرحله 21 روزه (در دو نسخه خواب و بیداری)به کاربران ارائه خواهد شد :

مرحله اول: شامل امواج ذهنی و مغزی هدفمند و پیشرفته برای پروگرم ذهنی اتوماتیک و آماده سازی ذهن جهت پذیرش تغییرات(هیپنوتراپی پیشرفته)

مرحله دوم: شامل دوره خود هیپنوتیزم فوق پیشرفته،برنامه ریزی عصبی-کلامی، ذهنی-کلامی،تلقین پیشرفته و تجسم خلاق 5 بعدی در راستای دستیابی به هدف با تکرار عبارات تاکیدی متناسب با شرایط و نوع شخصیت شما

مرحه سوم: 21 روز نهایی شامل قدرتمندترین تکنیک های مدل سازی ذهنی متناسب با هدف و انجام تمرینات ارائه شده توسط مشاور میباشد که شما را بصورت عملی در راستای دستیابی به هدف قرار خواهد داد و خطاهای ذهنی را تا میزان صفر درصد کاهش میدهد.

مرحله پایانی:بخش آموزشی اختصاصی زبان انگلیسی

گذر از این مراحل لازمه ی تحقق اهداف شما میباشد.

جامع ترین و کامل ترین دوره برگزار شده در ایران با بررسی اجمالی و حرفه ای برترین سمینارها ،وبینارها،دوره ها و جلسات خصوصی بزرگترین سخنرانان انگیزشی و روانشناسان جهانی، با همکاری اساتید برتر ایرانی ساکن آمریکا و کانادا

برترین های علم جهانی در این دوره به شما ارائه خواهد شد.

طریقه برگزاری دوره:

دوره بصورت کاملا آنلاین برگزار میگردد و لینک دانلود بخش های هر مرحله در زمان تعیین شده در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

پس از پرداخت آنلاین لینک دانلود فرم پرسشنامه اولیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت که پس از پر کردن آن و ارسال آن برای تیم پشتیبانی ،متناسب با استاندارد های تعیین شده در یک تست آنلاین شرکت خواهی کرد که شامل یک فایل پی دی اف پرسشنامه و البته اختصاصی شماست(متناسب با پاسخ هایی که در پرسشنامه اول توسط شما داده شده است).

48 ساعت پس از انجام این تست و ارسال آن برای تیم پشتیبانی لینک دانلود امواج و فایلهای اختصاصی شما با تایید مشاور ارشد مورد نظر در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بدون انجام این تست و پر کردن پرسشنامه ها هیچ فایل یا بخشی از دوره برایتان ارسال نخواهد شد.

مجموعه موظف است پس از بررسی همه جوانب و شرایط شخصیتی و ذهنی و رفتاری،همچنین متناسب با سن و جنسیت کاربر اقدام به برگزاری دوره کند پس همه مراحل را با نهایت دقت طی کنید.

همه امواج به سفارش مجموعه توسط برترین شرکت های اروپایی  و آمریکایی تولید و تهیه گردیده  و همچنان نیز در حال تولید است،کارشناسان و مشاوران مجموعه در تلاش اند تا در هر لحظه بهترین های علم جهانی به شما ارائه گردد.)

با شرکت در این دوره از کوچکترین و به روزترین جزییات آموزه های جهانی مرتبط با این علم آگاه خواهی شد.

همه محتویات دوره شامل بهترین ،به روزترین و استاندارد ترین امواج جهانی است که زیر نظر کارشناسان طرف قرار داد تهیه و تولید گردیده است.با عمل به دستورالعمل ها و گذراندن همه مراحل قطعا به هدف مورد نظر دست خواهی یافت.

در صورت نداشتن ایمیل شخصی حتما پس از پرداخت آنلاین،با پیامک ما را مطلع سازید تا اقدامات لازم جهت ارسال لینک دانلود انجام بپذیرد.

سخنی با کاربران:

شیوه کاری مجموعه با دیگر سایتها و موسسه ها کاملا متفاوت میباشد و این سیستم اختصاصی برای اولین بار در ایران ارائه گردیده است.

امواج ارائه شده به شرکت کنندگان کاملا اختصاصی میباشد و پس از بررسی و انجام تست به آنان بصورت مرحله ای ارائه خواهد شد.

اخطار: به دلیل اختصاصی بودن دوره ارائه شده، لطفا از ارائه مراحل این دوره (بخصوص امواج) ،به دوستان و آشنایان بدون اطلاع و بررسی مشاور جدا خودداری فرمایید.

(لطفا افرادی که قصد دارند خیلی فوری و بدون بررسی و انجام تست، بخش های دوره را تحویل بگیرند و خارج از چهارچوب قوانین تعیین شده عمل کنند اقدام به ثبت نام نکنند.آگاه باشید که بدون بررسی و انجام تست هیچ بخشی از مراحل دوره به کاربر ارائه نخواهد شد.)