یادگیری عمیق

IMG12581888"هیپنوتراپی-تجسم خلاق-ان ال پی"

دوره حرفه ای یادگیری عمیق،تقویت حافظه،حفظ کردن دروس،تمرکز در خواندن،یاد آوری اطلاعات

فرکانس های امواج مغزی تتا

وقتی نیاز به مطالعه و یادگیری اطلاعات جدید دارید، هدفون خودتان را بردارید و به بخش های دوره ی یادگیری عمیق گوش کنید. وقتی فرکانسهایی که با دقت طراحی شده اند، مغز شما را به سمت یک تعادل کامل سوق می دهند، در عرض چند دقیقه گیرنده های حافظه به آرامی تحریک میشوند. در این حالت است که گیرایی اوج می گیرد، وضوح و سرعت تمرکز روی مطالعه و هماهنگی و ذخیره اطلاعات عمیقا بهبود می یابد. امواج مغزی تتا با نیرومند سازی طولانی مدت رابطه مستقیم دارند. روش های اثبات شده بالینی محتویات این دوره نیم کره های راست و چپ مغز را متعادل می کند تا یک حالت ذهنی ویژه به نام همزمان سازی نیم کره ای ایجاد کند. یک ویژگی خاص در تکنولوژی مغز ،استفاده از فرکانس هایی است که از نظر علمی روی آنها تحقیق شده و فرکانس های پنجره نامیده می شوند، آنها منطبق با پنجره های بیولوژیکی باریکی هستند تا در سطح مولکولی روی بدن تاثیر بگذارند. افرادی که به این امواج گوش می کنند می گویند واقعا مراقبه در سطح فیزیکی، هجوم انرژی مثبت و جریان احساسات انگیزشی عمیق را احساس می کنند.

چند مزیت مراقبه عبارت است از:

بهبود توانایی تمرکز، افزایش خلاقیت، وضوح فکری بیشتر، بهبود در دستیابی به احساسات و اوج خوشبختی. آیا تا به حال متعجب شده اید که چرا کودکان در سالهای ابتدایی زندگی بیشتر یاد می گیرند؟ پاسخ در امواج مغزی مرموز تتا نهفته است. تا سن شش سالگی، کودکان غالبا در حالت تتا هستند. این فرکانس به مغز اجازه می دهد که اطلاعات انبوهی را جذب و حفظ کند و در حافظه بلند مدت ذخیره شوند. شما می توانید این توانایی جادویی را از طریق تمرین امواج مغزی تتا بازیابی کنید.

از یادگیری عمیق برای موارد زیر استفاده کنید:

یادگیری عالی

دریافت راهنمایی و بینش از درون

خود هیپنوتیزم

اصلاح رفتار

بهبود حافظه

تتا حالتی است که دستیابی به آن دشوار است و یک قلمرو خارق العاده برای کاوش است. این حالت به عنوان حالت گرگ و میش هم شناخته می شود که شما به صورت طبیعی به محض بیدار شدن از خواب یا درست قبل از به خواب رفتن تجربه می کنید. برای اینکه یک تجربه بهینه از این برنامه داشته باشید، باید با هدفون استریو به آنها گوش کنید. دستور العمل برای گوش کردن روزانه سی یا شصت دقیقه به این برنامه گوش کنید تا ذهنتان بیاموزد بیشتر فعالیت تتا داشته باشد.

بعد از استفاده ی مرتب تغییر قابل توجهی در توانایی خود برای حفظ و بازیابی اطلاعات خواهید یافت.

می توانید انتظار موارد زیر را داشته باشید:

افزایش خلاقیت

بهبود حافظه

توانایی بیشتر برای تمرکز و توجه

وضوح فکری بیشتر

آگاهی فراتر