آموزش های اختصاصی مجموعه در ارتباط با قانون جذب و ثروت(بخش سوم)

 تنها راه فهمیدن آنکه به کجا می خواهی بروی این است که به اندازه ی کافی "اینجا" و "آنجا" بروی تا آخر سر خودت احساس کنی که "جای اصلی" تو کجاست.

 به نظر ما هیچ کس(پدر،مادر،برادر،و غیره و غیره) نمی تواند به تو بگوید که جای تو کجاست! آنها معمولا جایی را به تو نشان می دهند که خودشان می خواسته اند زمانی بروند، اما موفق نشده اند.

واقعیت این است که اگر می خواهید ثروتمند شوید، باید بیشتر درباره ی پول بدانید.همچنین باید بدانید که ثروت چگونه می چرخد و حرکت می کند و اساسا چرا باید بچرخد؟

و اگر جواب سئوالات بالا را نمی دانید، نباید از وضع مالی خود شکایت کنید. بلکه باید زمان بیشتری را به یاد گیری درباره ی پول و ثروت اختصاص می دهید.

و خوشبختانه این کاری است که همین الان شروع کرده اید. در این آموزش ها و دروه ی "ناگفته های قانون جذب" شما دانش و ابزار رسیدن به پول را یاد خواهید گرفت.

البته این بدین معنا نیست که با دست روی دست گذاشتن و تنبلی به جایی بتوانید برسید.

اما اگر آماده اید که قدم در راه درست بگذارید و دنبال نقشه ی مسیر می گردید، در جای درستی قرار دارید.

وارن بافیت، ثروتمند ترین انسان زنده ی روی زمین در حال حاضر، در جایی گفته:

"اگر شما جزو 1% خوش شانس جامعه هستید، آن را مدیون 99% دیگر هستید که مشغول فکر کردن به سایر مسائل غیر اصلی هستند."

فکر می کنیم منظور وی این است که برای رسیدن به پول اصول و قوانینی وجود دارد که در عمل مهم هستند، اما 99% مردم از آنها خبر ندارند و به دنبال اطلاعات بی اهمیت هستند.

اما1 % خوش شانس جامعه به چه فکر می کنند؟

این موضوعی است که درآموزش های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

و اگر می خواهید همین الان با مجموعه ای از بهترین تکنیک های ما برای استفاده از قانون جذب در راه رسیدن به ثروت آشنا شوید توصیه می کنیم که دوره ی "ناگفته های قانون جذب" را ببینید. در بخش پنجم این دوره ما به طور خاص درباره ی راه ساده ی رسیدن به ثروت واقعی صحبت کرده ایم.