شیوه درست استفاده از قانون جذب در دنیای عشق و همسرداری(بخش اول)

(این دست نوشته ممکن است برای من دردسر ساز شود...)

در این نوشته می خواهم به شما نشان دهم که چگونه از قانون جذب در دنیای عشق و عاشقی و جذب همسر مناسب استفاده کنید. من همیشه قصد داشتم که با استفاده از قانون جذب همسر دلخواهم را جذب کنم. قبل از اینکار توسط "قانون جذب" توانسته بودم که در زمینه های مختلف زندگیم موفق شوم، درآمد بالایی داشته باشم و کاری را که دلم می خواست انجام دهم، هر چقدر که دلم می خواست.

پس از کسب این همه تجربه ی مثبت، باورداشتم که رسیدن به آن یار وفادار که می خواستم تمام عمرم را با وی طی کنم نباید کار سختی باشد. کافی است که تمام انرژی و افکارم را روی خواسته ام متمرکز کنم و برای رسیدن به وی بجنگم.متاسفانه نتیجه ای که در عمل من از قانون جذب گرفتم نا امید کننده بود.نه تنها نا امید کننده بود، بلکه بسیار غم انگیز و اشک آلود بود.فکر می کنم خودتان می توانید نتیجه ی تلاش های من را تصور کنید و لازم نیست که من جزئیات آن را شرح دهم.البته الان که به گذشته نگاه می کنم، اصلاً غمگین یا ناراحت نیستم.

واقعیت این است که من باید درس مهمی را می گرفتم که راه دیگری برای یاد گرفتنش نبود. و من خوشحالم که این درس مهم را آموختم.البته به این سادگی ها هم نبود، شاید حدود 3 سال طول کشید تا این درس مهم برای من جا بیفتد.و در آن زمان من نمی توانستم تصور کنم که روزی دست به نوشتن این متن بزنم یا درباره تجربه ام با دیگران صحبت کنم. این بخشی کاملا خصوصی از زندگی من است و باید خصوصی نیز بماند.اما در حین هیپنوتراپی و آموزش تکنیک های دیگر موفقیت به دیگران، من بارها و بارها با زنان و مردانی روبرو شدم که زندگی مشترکشان تبدیل به بخشی از کلاف سردرگم مشکلاتشان شده بود که روی جوانب دیگر زندگیشان نیز تاثیر منفی می گذاشت.از طرفی دیگر، با جوانی روبرو شدم که از من می خواست برای داشتن حافظه ی بهتر و موفقیت در کنکور کمکش کنم. اماپس از بررسی ریشه ی مشکل وی در یافتم که سالها قبل نتوانسته بود به کسی که دوستش داشت برسد. در نتیجه خودش را فردی نالایق و شکست خورده می دید ودر نتیجه نمی توانست هیچ ارزشی برای تحصیل و دانشگاه رفتن قائل شود.آیا می توانید ببینید که بخش های مختلف زندگی ما چگونه به هم زنجیر شده اند؟اما من باز نمی خواستم وارد این مبحث شوم و از تجربیات خودم به دیگران بگویم. تجربه به من نشان داده که دنیای روابط عاطفی یک فرد می تواند دنیای پر هیاهو و جنجالی باشد که حاصل سالها درگیری عاطفی است و زمانی که وی بخواهد دنیای عاطفی خود را بهتر کند، بدون شک زخم های گذشته سرباز خواهند کرد. این را می دانم چون خودم آن را تجربه کردم.وارد شدن به این مبحث مثل باز کردن دریچه ی پشت یک سد است. اگر جریان آب را نتوانید کنترل کنید، تمام آن آبی که سالها پشت سد جمع شده سرازیر خواهد شد و سیلی به راه خواهد افتاد.

در نتیجه برای کسی که می خواهد دنیای روابط عاطفی خود را بهتر کند، "مسئولیت پذیری" شرط اول است. یعنی هر آنچه که در گذشته رو داده، چه خوب و چه بد، شما به نوعی در بوجود آمدن آن مسئول بوده اید، پس نباید به دنبال مقصر دیگری بگردید.اما بین خودمان باشد: چند نفر را می شناسید که ضربه عاطفی از کس دیگری خورده باشند و طرف مقابلشان را مسئول تمام مصائب و مشکلات ندانند؟!به همین خاطر من همچنان از ورود به این حیطه پرهیز کردم تا آنکه اتفاق ناخوشایندی برای یکی از دوستانم افتاد. نمی توانم در اینجا وارد جزئیات آن شوم ولی همین را می توانم بگویم که وی پس از سالها زندگی مشترک از همسرش جدا شد.و مشکلاتی که وی با همسرش داشت شبیه همان اشتباهاتی بودند که من در گذشته انجام داده بودم و کاملا در زندگی دوستم مشهود بود. من می توانستم به طور جدی در این باره با وی حرف بزنم، اما مانند اکثر مردم ترجیح دادم که در دعوای زناشویی دو نفر دیگر دخالت نکنم.نتیجه آن شد که پس از جدا شدن آن دو من احساس"گناه" کردم.این احساس به من دست داد که شاید من می توانستم به وی کمک کنم که رفتار خویش را تصحیح کند، شور و هیجان روزهای اولیه را به رابطه اش باز گرداند. فکر می کنید اگر من در زندگی وی دخالت کرده بودم حالا این جدایی پیش نیامده بود؟نمی دانم... چه کسی ممکن است بداند که نتیجه چه می شد؟ هیچکس.اما به هر حال من تصمیم گرفتم که دانسته های خودم را در این باره با دیگران شریک شوم. البته همچنان بخش های زیادی از تجربیات شخصی خودم را برای خودم نگه خواهم داشت، اما فکر می کنم که اگر شما در همین حد نیز دیدگاه ها و رفتارهای خود را اندکی تغییر دهید، نتایج باور نکردنی خواهد بود.

اولین چیزی که باید در این مسیر یاد بگیرید این است که "قانون جذب" را فراموش کنید. بله! ، درست شنیدید.

برای جذب همسر مناسب ویا همسر داری موفق،فعلا تمام چیزهایی را که درباره ی "قانون جذب" می دانید از پنجره بریزید بیرون (البته اول کوچه را چک کنید تا مطمئن شوید هیچ بنده خدایی زیر ایوان شما نیست!)

سوتفاهم نشود: "قانون جذب" در ابعاد دیگر زندگی کاربرد اساسی و مهم دارد، اما استثناً دردنیای عشق و عاشقی فعلا، تاکید میکنم فعلا،آن را کنار بگذارید.دلیل این مسئله را مجموعه به تفصیل در دوره ناگفته های قانون جذب توضیح داده است.

 اما الان مجال صحبت کردن درباره آن نیست.اما با این حال کتاب های زیادی درباره ی روابط زناشویی و جذب همسر مناسب نوشته شده که براساس مفاهیم اصلی "قانون جذب" شکل گرفته.یکی از معروفترین این کتاب ها "مردان مریخی و زنان ونوسی" نوشته "جان گری" است.اگر من روزی دستم به نویسنده ی این کتاب می رسید... بماند!و جالب اینجاست که وی حتی در فیلم راز نیز صحبت کرده است!اما چرا من مخالف تعلیمات وی هستم؟این سئوال خوبی است که من در دست نوشته های بعدی خود به آن پاسخ خواهم داد.

اگر شما بدانید که چرا روشی کار نمی کند، حتی با آنکه بسیار محبوب و همه پسند است، خودتان خواهید فهمید که پس چه روشی باید به کار بگیرید منتظر تجربه ها و دست نوشته های بعدی من باشید...