اتفاقات عجیب و باور نکردنی توسط هیپنوتراپی

***تجربه ی یک کاربر***

سلام
من در دوره "زندگی با آرامش جادویی" و "لاغری" مجموعه شرکت کرده ام و چون به نظرم خيلي مفيد و خوب هست به دوستانم معرفي كردم و با كمال تعجب سه تا از كساني كه در دوره "لاغری" و "زندگی با آرامش جادویی" شرکت کرده بودند تا لاغر بشند و یا مشکلات افسردگیشان را حل کنند همون ماه اول ادامه دوره را با مشورت مشاوران اختصاصیشان کنار گذاشتند، چون باردار شده بودند!
و عجيب اين هست كه تا قبل از اون براي باردار شدن خيلي به پزشك هم مراجعه ميكردند و در واقع نااميد شده بودند و براي تغيير روحيه در این دوره ها ثبت نام کرده بودند.
اين رو براتون ميفرستم تا گمان نكنيد همه كساني كه در دوره هاتون شرکت میکنند و ادامه نميدهند یا در مدت زمانی آن را متوقف میکنند از دوره هاتون ناراضي  هستند. موفق  و سلامت باشيد تا هميشه

-----کرمی از اصفهان

 

>>>پاسخ

از ایمیل دلگرم کننده شما سپاسگزاریم. شنیدن این ماجراها واقعا برای خود ما هم جالب است، چون ما تا حالا از هیپنوتراپی برای درمان نازایی کسی استفاده نکرده بودیم.

و این ما را یاد ماجرایی دیگر انداخت: چند وقت پیش یکی از کاربران دیگر دوره ی "ناگفته های قانون جذب" از مشاور اختصاصی خود پرسید که آیا می تواند با استفاده از جلسات هیپنوتراپی طول قد خود را افزایش دهد.

از آنجا که ما انجام اینکار را بعید می دانستیم به وی گفتیم که تا حال ندیده ایم کسی توانسته باشد این کار را بکند اما ارزش امتحان کردنش را دارد.

این دوست گرامی هم چند هفته بعد برای مشاور خود ایمیلی فرستاد که شگفت زده مان کرد: وی ادعا می کرد که در عرض یک ماه توانسته به مقدار قابل ملاحظه ای قدش را افزایش دهد.

اما در مورد دوستان شما که قبلا نمی توانستند باردار شوند، ما حدس می زنیم که "استرس" مانع سر راهشان بوده.احتمالا استرس و نگرانی بچه دار نشدن کار بدن را مختل می کرده اما آنها پس از گوش دادن به جلسات هیپنوتراپی آرامشی را تجربه کرده اند که باعث تقویت بدنشان شده است تا آن چیزی که باید خودش اتوماتیک اتفاق می افتاده، بالاخره روی دهد.

اما نکته آموزشی در تمام این موارد آن است که بتوانید از یک مهارت در جاهای مختلف استفاده کنید.

متاسفانه اکثر افرادی که ما با آنها روبرو شده ام قادر نیستند که خودشان هوشمندانه از یک تکنیک در شرایط مختلف استفاده کنند. بیشتر افراد نیاز به راهنمایی و فرمول ویژه برای هر موقعیت خاص دارند.

به این مهارت می گویند "هنر تعمیم دادن". یعنی اینکه بتوانید از یک تکنیک یا روش در صدها جای دیگر نیز استفاده کنید. مثلا با یادگرفتن شیوه ی تاثیرگذاری هیپنوتراپی بر روی مشکل اضافه وزن، از آن برای یک مشکل جسمی دیگر نیز استفاده کنید.(البته مشاور اختصاصی نیز در هر مرحله کنار شما خواهد بود).

برای آنکه بتوانید سریع یاد بگیرید، باید قادر باشید که سریعتر از دیگران یک ایده را دریافت و به محیطهای گوناگون تعمیم دهید.

بعضی از افراد ذاتا این قابلیت را دارند، بعضی ها نیاز به تمرین و آموزش بیشتری دارند. تجربه به ما نشان داده کسانی که این مهارت را در خود پرورش داده اند خیلی بهتر از دوره های مجموعه ما نتیجه می گیرند.

اما چطور می توانید این مهارت را در خود پرورش دهید؟

موارد زیر پیشنهادهای ما به شماست:

  1. پس از یادگیری یک مهارت، از آن بارها روی یک مورد مشخص استفاده کنید.
  2. مثلا اگر از هیپنوتراپی برای لاغری استفاده می کنید، آن را مرتب تکرار کنید. استاد شوید.
  3. بعد سعی کنید بفهمید که تکنیک چطور روی شما کار می کند.
  4. سعی کنید تشخیص دهید که مراحل انجام کار چیست. به عبارت دیگر الگوی تاثیرگذاری آن روش چگونه شکل گرفته. تجربه ی فردی خود را قدم به قدم آنالیز کرده و روی کاغذ بنویسید.
  5. حال فکر کنید که در یک مورد مشابه دیگر، چگونه می توانید از همان تکنیک استفاده کنید. فرض کنید که می خواهید حافظه ی خود را تقویت کنید. چگونه می توانید تلقینات متفاوتی به خود دهید تا به نتایج جدیدی برسید؟

سپس تئوری خود را در عمل امتحان کنید و ببینید چه نتایجی می گیرید.

  1. در طول زمان و با تکرار بیشتر سعی کنید که نتایج خود را بهبود بخشید.

هیپنوتراپی به اعتقاد ما "ماهی" نیست، بلکه همان دانش "ماهیگیری" است که شما مدتها به دنبالش بوده اید.

در بخش چهارم دوره "ناگفته های قانون جذب" دو تکنیک کلی به شما یاد خواهیم داد تا بتوانید در شرایط مختلف از آنها برای جذب خواسته هایتان استفاده کنید.

اگر می خواهید که در زندگی سرعت رسیدن به اهدافتان را بیشتر کنید و موانع ذهنی خود را از بین ببرید، توصیه میکنیم که حتما این 2 تکنیک را یاد بگیرید و استاد تعمیم دادن آنها در شرایط مختلف زندگی شوید...