جذب همسر مناسب در کمتر از 10 ماه

***تجربه ی یک کاربر***

سلام استاد گرامی. میخواستم تجربه ی خودمو در ارتباط با ازدواج بگم .. من اون چیزی که دوست داشتم رو توی سیستم اهداف دوره باجزئیات کامل نوشتم .. و در نهایت تعجب به 10 ماه نرسیده من به خواسته ای که داشتم رسیدم .. وقتی اومدم هدفم رو خوندم دیدم که تقریبا 90درصد اون چیزی که انتظار داشتم از همسر آینده و خانوادش رو بدست آوردم .. خوشحالم ..فقط واسم این جالب بود زمانیکه دیگه زیاد به این قضیه فکر نکردم و رهاش کردم دست از تقلا و تلاشهای خودم برداشتم واسم پیش اومد ... در ضمن هیچ گونه رابطه ی قبلی هم نداشتم با ایشون فقط دورادور میشناختمشون و در کمال تعجب بعد از سالها بهم پیشنهاد ازدواج دادن تا قبل از اون من حتی به ایشون فکر هم نمیکردم .. امیدوارم که اشخاصی که توی این سایت به دنبال رسیدن به این هدفشون هستن به زودی این شادکامیشون رو برای شما ارسال کنند تا در قسمت تجربیات ثبت بشه. با سپاس فراوان ...

الهام از تهران

>>> پاسخ:

به شما تبریک میگیم و امیدوارم که در کنار همسرتون همیشه خوشبخت و سعادتمند زندگی کنید.

شما به نکته ی خوبی در حرفهایتان اشاره کردید. در دنیای عشق و عاشقی، اصرار و التماس جواب نمیدهد. نمی توان کسی را مجبور به ازدواج یا حتی وفادار ماندن کرد. شما فقط کافی است که بُعد خاصی از شخصیت خود را به همسرتان نشان دهید که وی ندارد. مثلا اگر زن هستید، انرژی زنانگی همان گنجی است که مرد زندگی شما ندارد و کافی است آن را در شما ببیند.

متاسفانه بعضی از خانم ها زمانی که نتایج خوبی در دنیای عشق نمی گیرند، فکر می کنند که باید خودشان را با استانداردهای مردان تطبیق دهند. مثلا بیشتر مردان ترجیح می دهند که خلاصه، موجز و منطقی صحبت کنند. اگر یک زن نیز سعی کند که به همین شکل خلاصه، موجز و منطقی با مردی صحبت کند می تواند خیالش آسوده باشد که آن آقا حرفش را کاملا بفهمد، اما این بدین معنا نیست که آن مرد عاشق وی خواهد شد! اگر اینطور بود، آن مرد مجذوب آقایان یا همکاران دیگر خود می شد که دائما خلاصه و منطقی صحبت می کنند.

اگر یک زن جلوی فوران احساساتش را بگیرد و سعی کند همیشه با معنی و هدفدار صحبت کند، در واقع مسیر حرکت انرژی زنانه خود را سد می کند و اجازه نمی دهد که انرژی زنانه اش همانطور که هست به بیرون جاری شود.

یادتان هست که وقتی بچه بودید و در یک مهمانی حرف نابجایی می زدید چقدر مورد مواخذه و سرزنش والدین واقع می شدید؟ شاید در بعضی از موارد آنها حق داشتند اما به هر حال هر یک از ما در کودکی خود این فرصت را داشته ایم که یاد بگیریم چگونه احساسات و رفتار خود را سرکوب کنیم و اگر از چیزی متنفر بودیم بگوییم "به به! چقدر خوشمزه است!"

اما وقتی که بزرگ می شویم، معنای زندگی عوض می شود. متوجه میشویم که رفتار گاه بی ادبانه و کودکانه ام در حال حاضر بسیار برای دوستانمان جالب و سرگرم کننده است و آنها ما را با همین خصوصیاتمان دوست دارند، اما نمی دانیم که در کودکی چرا پدر و مادرمان سعی داشتند که ما طور دیگری شویم؟!!

همین اتفاق برای انرژی مردانگی و زنانگی ما رخ می دهد. ما یاد می گیریم که جلوی رفتار مردانه و زنانه خود را بگیریم، اما بعد ها بزرگتر می شویم و می بینیم که به خاطر همین کار، مردان و زنان لایقی را از دست می دهیم و یا نمی توانیم مجذوب خود سازیم.  

خوشحالم که شما این کار را نکرده اید. بلکه خواسته های زنانه خود را در جایی ثبت کرده اید و بعد اجازه دادید که مرد مناسب شما را بیابد و البته مهمتر از آن این بوده که وقتی آن مرد به شما ابراز علاقه کرده خواب نبوده و با چشمان باز فرصت را دیده اید و از آن استفاده کرده اید.

شما اکثر قدمهایی را که برای بهتر کردن زندگی عاطفی می توان برداشت را درست برداشته اید و حالا می توانید با خیال راحت میوه ی درخت تلاش و یادگیری خود را بچینید و از آن لذت ببرید. البته باید به یاد داشته باشید که این هنوز آغاز راه است و رابطه ی شما با همسرتان باید عاشقانه تر از پیش گردد. و از آنجا که تا همین الان به آموزش های بخش ششم دوره ناگفته های قانون جذب گوش داده اید و تمرینات موجود در قسمت اعضای سایت را نیز انجام داده اید، خودتان می دانید که پس از این نیز چه کارهای دیگری را در این مسیر انجام دهید.