تمرکز روی چند هدف؟!!

سوال یک کاربر:
سلام و خسته نباشی. اینقدر سرگرم پیشرفت و استفاده از متدهای شما در زندگیم هستم که فرصت نمی کنم تجربه هامو براتون تعریف کنم. مدتی هم هست که دست راست من به علت حادثه ای شکسته و به زحمت میتونم ایمیل بفرستم اما مطمئن باشید که دارم کارمو خوب انجام میدم و از نتایجش فوق العاده راضی هستم.

فقط یه سوال دارم که خیلی ممنون میشم جواب بدید. اینکه من برای استفاده از تکنیک بخش چهارم دوره ناگفته های قانون جذب و هیپنوتراپی 5 دقیقه هر روز، اگر من اهداف زیادی داشته باشم بهتره به همشون توی همون 5 دقیقه بپردازم یا اینکه برای هر کدوم یا لااقل برای اون مهم ترها 5 دقیقه جدا اختصاص بدم؟

پاسخ:

شما باید برای هر هدف، جلسه ی هیپنوتراپی جداگانه ای را که در بخش چهارم دوره داده شده انجام دهید. پس اگر 5 هدف را برای خود تعیین کرده اید، هر روز 5 دقیقه به هر کدام باید اختصاص دهید.

هر چند ما توصیه نمی کنیم که در آن واحد روی بیشتر از 2 هدف تمرکز کنید. اگر شما در یک آن سعی کنید که تغییرات گسترده ای را در زندگیتان ایجاد کنید، دچار استرس خواهید شد.

چاره ی کار این است که در بازه های 21 تا 30 روزه، روی حداکثر 3 هدف به طور همزمان تمرکز کنید، که قاعدتا از میان اهداف کوتاه مدت یا میان مدتی خواهد بود که در نرم افزار ذهنی اهداف برای خود تعیین کرده اید.

زمانی که 21 روز روی یک هدف تمرکز کردید، می توانید هدف دیگری را به لیست خود اضافه کنید.

یک هشدار مهم: ذهن ناخودآگاه خود را زیر فشار نگذارید و گرنه اهدافتان تبدیل به تضاد درونی خواهند شد!

با آرزوی سلامتی برای شما

اگر شما خواننده عزیز هم علاقه مند هستید که با تکنیک های پیشرفته ی هیپنوتراپی این دوره برای رسیدن به اهدافتان به ساده ترین شکل آشنا شوید، بدون آنکه نگران نتایج آن باشید، توصیه می کنم که در دوره ناگفته های قانون جذب شرکت کنید و تمرین های آن را مو به مو انجام دهید.