آموزش های اختصاصی ثروت(روح آزادها)!!

در بخش های آموزشی قبل به شیوه های مختلف پولدار شدن نسبت به شخصیت افراد پرداختیم. گفتیم که افراد از نظر مهارت های ذاتی خود به دو دسته ی "ساختار گرا" و "روح آزاد" تقسیم می شوند.

اگر بخش های آموزشی قبل را به دقت نخوانده اید، پیش ازخواندن این بخش آنها را خوب مطالعه کنید. چون بدون دانستن نکات گفته شده در آنها این بخش مفهومی برای شما نخواهد داشت.

در بخش قبلی منحصرا درباره ی ساختارگراها صحبت کردیم. همانطور که وعده داده بودیم در این بخش اختصاصا به "روح های آزاد" گیر خواهیم داد! پس اگر شما نیز یک "روح آزاد" هستید خوشحال باشید که دریچه های رسیدن به دنیای دارایی و توانمندی تا لحظاتی دیگر در برابرتان گشوده خواهد شد!

اول اجازه بدهید درباره ی نقاط قوت "روح های آزاد" صحبت کنیم.

آیا به خاطر می آورید که نقطه قوت "ساختارگراها" چه بود؟

اگر یادتان نیست، دوباره اینجا تکرار می کنیم:

ساختارگراها در سازماندهی کردن و مدیریت کارها استعداد ذاتی دارند.

حال اگر شما "روح آزاد" باشید کلمه ی کلیدی که باید یاد بگیرید "خلاقیت" است.

به عبارت دیگر مهمترین استعداد ذاتی "روح های آزاد"، حس خلاقیت و نوآوری آنهاست.

برخلاف ساختارگراها، آنها اصلا در یادگیری قوانین و اصول حاکم بر یک سیستم موفق نیستند. آنها عاشق این هستند که همیشه ساختارهای قبلی را به شکلی که خودشان میخواهند عوض کنند، ترکیب کنند، دگرگون کنند و نهایتا یک چیز جدید از دلش بیرون آورند که هیچ ربطی به اجزای اولیه ندارد!

روح آزادها نمی توانند به یک سیستم احترام بگذارند! چون به نظر آنها، خودشان همیشه چیزهای بهتری می توانند خلق کنند!

اما آیا واقعا همیشه باید به ساختار قبلی بی اعتنایی کرد و چیز جدیدی ساخت؟

مثلا اگر شما اعتقاد دارید که یک رستوران بهترین باقالی پلو با ماهیچه ی شهر را دارد، دوست دارید که هر دفعه پا به آنجا می گذارید مزه ی غذایش عوض شده باشد؟!

مطمئنا نه! بعضی از اوقات چسبیدن به یک ساختار اثبات شده و بهتر کردن آن بیشتر پولساز یا مثمر ثمر است.

به همین خاطر است که در میان روح های آزاد شما هر طور آدمی پیدا می کنید:

بعضی از آنها خدای خلاقیت هستند و همه انسانها هنرشان را تحسین می کنند. و بعضی از آنها آنقدر در دنیای مفاهیم ذهنی و تخیلی خود غرق می شوند که از تیمارستان سر در می آورند!

اما اگر یک روح آزاد بتواند مهارت های خود را با کمک دیگران مهار و هدایت کند، می تواند ذهن و روح خود را تبدیل به بزرگترین ماشین پولسازی کند که 24 ساعته کار می کند، حتی زمانیکه وی در خواب است.

به طور مثال داستان نویسان موفق و پر فروش را در نظر بگیرید. به نظرتان ساختارگرا هستند یا روح آزاد؟

ما داستان نویس بزرگ یا مشهوری را نمی شناسم که ساختار گرا بوده باشد. البته ساختارگراها می توانند کتاب های علمی، آموزشی و مستند خوبی بنویسند. اما نوشتن یک رمان عاشقانه تکان دهنده که همه قوانین و اصول در آن به خاطر عشق به محبوب شکسته شده است، کار یک ساختارگرا نیست!

حتی خواندن این طور کتاب ها می تواند برای یک ساختارگرا زجرآور باشد!

اگر شما "یک روح آزاد" هستید، این قابلیت را دارید که خیلی راحتتر از بقیه، چیزهایی را که یاد گرفته اید با هم تلفیق کنید و یک چیز جدید بسازید.

مثلا می توانید از اطلاعاتتان درباره ی دانش الکترونیک و باغبانی استفاده کرده و یک دستگاه آب پاش برقی درست کنید.

(البته این یک مثال بود و مطمئنیم شما متوجه منظورمان هستید.)

شما به عنوان یک "روح آزاد" باید تصویر بزرگتری از آینده داشته باشید که شما را به جلو حرکت دهد. تصویری که خیلی بهتر از اجزای فعلی آن است.

و وقتی که ما از تصویر بزرگتر و ایده آل صحبت  می کنیم، الزاما منظورمان این نیست که تصویری جهان شمول و بین المللی باشد.

اتفاقا می تواند خیلی ساده و کوچکتر باشد: فرض کنید که شما راه بهتری برای درست کردن قرمه سبزی بلدید که طعم آن را خیلی دلپذیرتر می سازد و می دانید که 99% مردم آن را به شکلی سنتی درست می کنند که نمی تواند آن طعم را داشته باشد. پس می توانید دستور العمل خود را به صورت جزوه  بنویسید و بفروشید!

شوخی نمی کنم! اگر شما هم در بین قفسه های آشپزی یک کتابفروشی قدم بزنید می بینید که خیلی از آشپزهای آماتور حتی کتاب آشپزی خود را نوشته و چاپ کرده اند.

البته مانعی که ممکن است بر سر راه خود ببینید این است که هنوز "خلاقیت" خود را آن قدرها با ارزش نمی دانید که بابت آن پولی دریافت کنید.

اگر چنین مانع درونی را احساس می کنید، حتما باید در دوره ناگفته های قانون جذب شرکت کنید.

این جزو مشکلاتی است که ما در این دوره به آن حمله کرده ایم و با هیپنوتراپی از سد آن خواهید گذشت.

یکی از مشکلاتی که "روح های آزاد" را عقب نگه می دارد، بی نظم و ترتیب بودنشان است!

کلا سازماندهی کردن افکار و کارهایشان را سخت و دشوار می بینند.

راه های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد. اما ما ساده ترین راه را برای حل این مشکل انتخاب کرده ایم!

می دانید ساده ترین راه چیست؟

دور و بر خودتان را با افراد ساختارگرا پر کنید!

بله! درست شنیدید، همان کسانی که شما گاهی اوقات آنها را کسل کننده و جدی می بینید. چه در محیط کار و چه در فضای دوستانه، با افراد ساختارگرا همکاری کنید. آنها به  شما کمک خواهند کرد تا بیشتر به افکار و زندگیتان سر و سامان دهید.

و جالب اینجاست که این کار را با علاقه و بدون هیچ چشم داشتی انجام خواهند داد. چون این همان کاری است که آنها عمیقا از آن لذت می برند.

پس اطراف خود را با افراد ساختارگرا پر کنید.

وقت امروز ما به پایان رسید. امیدواریم که ازنکات آموخته شده در بخش آموزش های اختصاصی ما استفاده لازم را ببرید و توصیه می کنیم که اگر می خواهید بطور جدی موانع درونی خود را از سر راه بردارید تا از تمام توان بالقوه شخصیت خود استفاده کنید، حتما با با دوره ناگفته های قانون جذب ما آشنا شوید.

این دوره حاصل بهترین افکار و تکنیک های ما است که شما را از زمین بلند خواهد کرد.

در طی گوش دادن به 8 بخش این دوره و همچنین انجام تکنیک های ارائه شده در قسمت اعضای سایت، شما قانون جذب را در مسیر مناسب با شخصیت ذاتی خود به کار خواهید انداخت.

این دوره هم برای افراد ساختارگرا مفید است و هم برای روح آزاد. اگر شما در یکی از این دو دسته هستید، مطمئنا به نفعتان خواهد بود که بعضی از مهارت های دسته ی دیگر را هم یاد بگیرید.

در نهایت ارزشش را دارد، هر چند که یادگیری آن می تواند در ابتدا کمی سخت باشد!