زندگی جادویی با قدرتمندترین عبارات تاکیدی(خودهیپنوتیزم،هیپنوتراپی،تجسم خلاق)

30زندگی جادویی با قدرتمندترین عبارات تاکیدی

استفاده از تلقین و تکرار عبارت های تاکیدی مثبت یکی از قدیمی ترین تکنیک هایی است که برای کسب موفقیت و تغییر باورها استفاده می شود.

علت این امر را باید در تعریف باور جست و جو کرد.

باور،فکر یا ایده ای است که بارها و بارها و بارها تکرار شده تا در نهایت از فیلتر ضمیر خود آگاه عبور کند و بر ضمیر ناخود آگاه نشسته و در آن حک شود.

همانطور که مطلع هستیم یکی از روش های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه تکرار عبارات تاکیدی در راستای هدف خودمان است اما مواردی وجود دارد که شاید زیاد مورد بررسی قرار نگرفته باشد. این نکات شاید به ظاهر ساده باشند اما تحقیقات نشان داده است که نتایج و دستاوردهای شخص را دست خوش تغییرات زیادی می کند که گاها هدفی در بر نخواهد داشت.

به همین منظور به دور از مباحث تئوریک این دوره را برای شما آماده کرده ایم که شاید جمع بندی کاربردی کلیه مطالعات افراد از کتب متفاوت که باعث سردرگمی شان شده است باشد. اصولا در این سایت ما دو نوع روند آموزشی را پیش گرفته ایم :

در آموزش نوع اول که هر یک از دوستان می توانند با به کار بستن مواردی که مطرح می شود نتایج دلخواه را در زندگی کنونی شان دریافت کنند و در نوع دوم مطالبی مطرح می شود که نیاز به درک شخصی خود فرد دارد و کمی سنگین تر می باشد.

لازم دانستیم که در مورد این مبحث بسیار مهم را امروز برای دوستان آماده کنیم تا متوجه برخی اشتباهات خودشان در به کارگیری جملات مثبت روزمره شان بشوند.

در این قسمت به معرفی و شرح تکنیک «دروغ راستین » پرداخته ایم که نتایج تحقیقات تاثیر تجسم خلاق در کشور انگلستان است و در رابطه با قانون جذب بسیار کاربرد دارد.

لازم به ذکر است برخی از مطالب این سایت اختصاصی هستند و شاید در کتابها موجود نباشند بنابراین ما شفاف سازی می کنیم تا عموم مردم از آن بهره ببرند و نتایج را در زندگی شان شاهد باشند.

سرفصل های مورد بررسی در دوره «عبارت تاکیدی»: 

عبارت تاکیدی چیست

انواع عبارت تاکیدی

چه نیازی است که آن را تکرار کنم

جنس عبارت تاکیدی

تاثیر قدرت کلمات

باور

نحوه به وجود آمدن باور

روش ساخت یک باور

راز نفوذ به ناخودآگاه

بررسی و تحلیل تکنیک «دروغ راستین»

نکات حیاتی در مورد عبارت تاکیدی

افعال غیرمثبت!!!

نحوه شناسایی افعال غیرمثبت

شیوه ادای فعل جملات

روش ساختن جملات تاکیدی

تک تک کاربران شرکت کننده در دوره تا رسیدن به نتیجه مورد نظر توسط  مشاور اختصاصی  تعیین شده همراهی خواهند شد.

همه محتویات دوره شامل بهترین ،به روزترین و استاندارد ترین امواج جهانی است که زیر نظر کارشناسان طرف قرار داد تهیه و تولید گردیده است.با عمل به دستورالعمل ها و گذراندن همه مراحل قطعا به هدف مورد نظر دست خواهی یافت.

در صورت نداشتن ایمیل شخصی حتما پس از پرداخت آنلاین،با پیامک ما را مطلع سازید تا اقدامات لازم جهت ارسال لینک دانلود انجام بپذیرد.

سخنی با کاربران:

شیوه کاری مجموعه با دیگر سایتها و موسسه ها کاملا متفاوت میباشد و این سیستم اختصاصی برای اولین بار در ایران ارائه گردیده است.

امواج ارائه شده به شرکت کنندگان کاملا اختصاصی میباشد و پس از بررسی و انجام تست به آنان بصورت مرحله ای ارائه خواهد شد.

(لطفا افرادی که قصد دارند خیلی فوری و بدون بررسی و انجام تست، بخش های دوره را تحویل بگیرند و خارج از چهارچوب قوانین تعیین شده عمل کنند اقدام به ثبت نام نکنند.آگاه باشید که بدون بررسی و انجام تست هیچ بخشی از مراحل دوره به کاربر ارائه نخواهد شد.)